New Dimension Of War - Polski Serwer WW2
IP Serwera: 80.72.47.182:20008

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-02-21 18:48:20

Boogie
Moderator
Dołączył: 2017-02-20
Liczba postów: 21
Windows 7Firefox 51.0

Rekrutacja na Oficera Wehrmachtu!

Uwaga, uwaga! Fuhrer Boogie ogłasza oficjalny pobór na oficera Wehrmachtu! Każdy zainteresowany może napisać podanie, i starać się o przyjęcie na okres próbny! To jedyna taka okazja!

Wzór podania (In Character, to sobie wymyślasz, nie podawaj prawdziwych informacji!)

1. Imię i Nazwisko :
2. Wykształcenie :
3. Nazwisko Matki i Ojca :
4. Wiek:
5. Wzrost:
6. Kolor włosów i oczu:


Wzór podania (Out of Character)

1. Nick.
2. Wiek.
3. Opisz ShutzStaffel (minimum 4 zdania)
4. Czy posiadasz komunikator głosowy TeamSpeak, oraz sprawny mikrofon?
5. Czy będziesz godnie nosił mundur oficera?
6. Opisz swój charakter.
7. Czemu akurat oficer?
8. Czemu akurat Ciebie mam wybrać?

Podania składamy do czwartku 2017-02-23! Powodzenia!

Offline

#2 2017-02-21 23:42:34

Soldier
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-21
Liczba postów: 5
Windows 7Opera 43.0.2442.806

Odp: Rekrutacja na Oficera Wehrmachtu!

1. Imię i Nazwisko : Lars Rainer
2. Wykształcenie : Ukończona szkoła wyższa z otrzymaniem dyplomu potwierdzającym zdobycie doktoratu z zakresu bezpieczeństwa kraju (OOC: Tak, wiem, że coś takiego nie istnieje)
3. Nazwisko Matki i Ojca : Nazwisko ojca: Rainer         Nazwisko matki: Pittermann
4. Wiek: 35
5. Wzrost: 187 cm
6. Kolor włosów i oczu: blond, niebieskie

Wzór podania (Out of Character)
1. Nick. Soldier
2. Wiek. Prawie 18 lat
3. Opisz ShutzStaffel (minimum 4 zdania) Na początku SS było małą organizacją mającą za zadanie ochronę Adolfa Hitlera podczas jego przemówień oraz ogólnie. Powstała w 1924 roku. W późniejszym okresie Reichfuhrer SS Heinrich Himmler utworzył Waffen SS, a dokładniej w maju 1940 roku. Waffen SS zostało najbardziej docenione po ataku na ZSRR i od tego czasu powiększano zasoby ludzkie organizacji rekrutując nie tylko niemców, ale także kolaborantów z krajów okupowanych. Dopiero pod koniec wojny Waffen SS przeszło przez swój największy okres świetności, kiedy to machina wojenna Niemiec skupiała się głównie na dozbrajaniu SS-manów
4. Czy posiadasz komunikator głosowy TeamSpeak, oraz sprawny mikrofon? Posiadam, nie używam
5. Czy będziesz godnie nosił mundur oficera? Ależ oczywiście
6. Opisz swój charakter. W grze - lubię trzymać ludzi pod swoim butem. Twardo na łańcuchu, że tak to ujmę, mając za cel wprowadzenie maksymalnej możliwej dyscypliny. Moją wadą jest wybuchowość, a także chęć posiadania kontroli nieograniczonej (jednak czasem można to przekształcać w zaletę). Często byłem też, w tej grze w MTA, w sytuacjach wręcz bez wyjścia podczas różnych bitew kiedy to moje oddziały Kombinatu (była frakcja) ponosiły klęskę. Jednakże będąc wytrwałym i wprawnie manipulując otoczeniem potrafiłem odwracać losy bitwy na swoją korzyść.
7. Czemu akurat oficer? Niezbyt lubię służbę jako zwykłego żołnierza, bowiem to nie pozwala mi się do końca rozwijać
8. Czemu akurat Ciebie mam wybrać? Mam dosyć duże doświadczenie w zarządzaniu ludźmi, a także w planowaniu. Utrzymuję dyscyplinę oraz selektywnie wybieram spośród rekrutów najlepszych ludzi.

Jeśli tylko bezpodstawny ban zostanie cofnięty, a podanie przyjęte, chętnie pogram po stronie IIIRzeszy.
Pozdrawiam serdecznie [dblpt])

Offline

#3 2017-02-22 09:02:55

Boogie
Moderator
Dołączył: 2017-02-20
Liczba postów: 21
Windows 7Firefox 51.0

Odp: Rekrutacja na Oficera Wehrmachtu!

Soldier napisał/a:

1. Imię i Nazwisko : Lars Rainer
2. Wykształcenie : Ukończona szkoła wyższa z otrzymaniem dyplomu potwierdzającym zdobycie doktoratu z zakresu bezpieczeństwa kraju (OOC: Tak, wiem, że coś takiego nie istnieje)
3. Nazwisko Matki i Ojca : Nazwisko ojca: Rainer         Nazwisko matki: Pittermann
4. Wiek: 35
5. Wzrost: 187 cm
6. Kolor włosów i oczu: blond, niebieskie

Wzór podania (Out of Character)
1. Nick. Soldier
2. Wiek. Prawie 18 lat
3. Opisz ShutzStaffel (minimum 4 zdania) Na początku SS było małą organizacją mającą za zadanie ochronę Adolfa Hitlera podczas jego przemówień oraz ogólnie. Powstała w 1924 roku. W późniejszym okresie Reichfuhrer SS Heinrich Himmler utworzył Waffen SS, a dokładniej w maju 1940 roku. Waffen SS zostało najbardziej docenione po ataku na ZSRR i od tego czasu powiększano zasoby ludzkie organizacji rekrutując nie tylko niemców, ale także kolaborantów z krajów okupowanych. Dopiero pod koniec wojny Waffen SS przeszło przez swój największy okres świetności, kiedy to machina wojenna Niemiec skupiała się głównie na dozbrajaniu SS-manów
4. Czy posiadasz komunikator głosowy TeamSpeak, oraz sprawny mikrofon? Posiadam, nie używam
5. Czy będziesz godnie nosił mundur oficera? Ależ oczywiście
6. Opisz swój charakter. W grze - lubię trzymać ludzi pod swoim butem. Twardo na łańcuchu, że tak to ujmę, mając za cel wprowadzenie maksymalnej możliwej dyscypliny. Moją wadą jest wybuchowość, a także chęć posiadania kontroli nieograniczonej (jednak czasem można to przekształcać w zaletę). Często byłem też, w tej grze w MTA, w sytuacjach wręcz bez wyjścia podczas różnych bitew kiedy to moje oddziały Kombinatu (była frakcja) ponosiły klęskę. Jednakże będąc wytrwałym i wprawnie manipulując otoczeniem potrafiłem odwracać losy bitwy na swoją korzyść.
7. Czemu akurat oficer? Niezbyt lubię służbę jako zwykłego żołnierza, bowiem to nie pozwala mi się do końca rozwijać
8. Czemu akurat Ciebie mam wybrać? Mam dosyć duże doświadczenie w zarządzaniu ludźmi, a także w planowaniu. Utrzymuję dyscyplinę oraz selektywnie wybieram spośród rekrutów najlepszych ludzi.

Jeśli tylko bezpodstawny ban zostanie cofnięty, a podanie przyjęte, chętnie pogram po stronie IIIRzeszy.
Pozdrawiam serdecznie [dblpt])

Piękne podanie, jeśli ban zostanie cofnięty z pewnością znajdziesz tu posadę. Pozdrawiam.

Offline

#4 2017-02-22 17:28:01

Turek
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-22
Liczba postów: 2
WindowsChrome 56.0.2924.87

Odp: Rekrutacja na Oficera Wehrmachtu!

1. Imię i Nazwisko :Turek Budka
2. Wykształcenie : Skończone przedszkole
3. Nazwisko Matki i Ojca : Talib a matki Nowak
4. Wiek: 25
5. Wzrost: 186
6. Kolor włosów i oczu: Ciemny bląd a oczu zielony

Wzór podania (Out of Character)
1. Nick. Turek
2. Wiek. 14
3. Opisz ShutzStaffel (minimum 4 zdania) Na początku SS było małą organizacją mającą za zadanie ochronę Adolfa Hitlera podczas jego przemówień
4. Czy posiadasz komunikator głosowy TeamSpeak, oraz sprawny mikrofon? Ts'a mam ale mikro nie
5. Czy będziesz godnie nosił mundur oficera? Ja wohl!
6. Opisz swój charakter. Mam twardą ręke nie znosze gdy moi ludzie się wygłupiają hańbiąc frakcje do której należe. Łatwo mnie zdenerwować więc za jeden mały błąd u mnie można stracić range.
7. Czemu akurat oficer? Nie lubie gdy nędzne imitacje żołnierzy mną dowodzą.
8. Czemu akurat Ciebie mam wybrać? Z uwagi na moje wyszkolenie oraz długi staż w mta czyli 4 lata czynią mnie prawdziwą maszyną zabijania.

Wiadomość dodana po 22 min 41 s:
1. Imię i Nazwisko : Paul Müller
2. Wykształcenie : Skończony Uniwersytet Ludwika Maksymiliana w Monachium
3. Nazwisko Matki i Ojca : Mia a ojca Ben
4. Wiek: 25
5. Wzrost: 186
6. Kolor włosów i oczu: Ciemny bląd a oczu zielony
Wzór podania (Out of Character)
1. Nick. Turek
2. Wiek. 14
3. Opisz ShutzStaffel (minimum 4 zdania) Na początku SS było małą organizacją mającą za zadanie ochronę Adolfa Hitlera podczas jego przemówień. Powstała w 1924 roku. W późniejszym czasie powstało Waffen SS które założył  Reichfuhrer SS Heinrich Himmler w roku 1940. Żołnierze Waffen SS zostali najbardziej docenieni po ataku na ZSRR po czy powiększyli rekrutacje.
4. Czy posiadasz komunikator głosowy TeamSpeak, oraz sprawny mikrofon? Ts'a mam ale mikro nie
5. Czy będziesz godnie nosił mundur oficera? Ja wohl!
6. Opisz swój charakter. Mam twardą ręke nie znosze gdy moi ludzie się wygłupiają hańbiąc frakcje do której należe. Łatwo mnie zdenerwować więc za jeden mały błąd u mnie można stracić range.
7. Czemu akurat oficer? Nie lubie gdy nędzne imitacje żołnierzy mną dowodzą.
8. Czemu akurat Ciebie mam wybrać? Z uwagi na moje wyszkolenie oraz długi staż w mta czyli 4 lata czynią mnie prawdziwą maszyną zabijania.

Offline

#5 2017-02-22 17:52:20

Boogie
Moderator
Dołączył: 2017-02-20
Liczba postów: 21
Windows 7Firefox 51.0

Odp: Rekrutacja na Oficera Wehrmachtu!

Turek napisał/a:

1. Imię i Nazwisko :Turek Budka
2. Wykształcenie : Skończone przedszkole
3. Nazwisko Matki i Ojca : Talib a matki Nowak
4. Wiek: 25
5. Wzrost: 186
6. Kolor włosów i oczu: Ciemny bląd a oczu zielony

Wzór podania (Out of Character)
1. Nick. Turek
2. Wiek. 14
3. Opisz ShutzStaffel (minimum 4 zdania) Na początku SS było małą organizacją mającą za zadanie ochronę Adolfa Hitlera podczas jego przemówień
4. Czy posiadasz komunikator głosowy TeamSpeak, oraz sprawny mikrofon? Ts'a mam ale mikro nie
5. Czy będziesz godnie nosił mundur oficera? Ja wohl!
6. Opisz swój charakter. Mam twardą ręke nie znosze gdy moi ludzie się wygłupiają hańbiąc frakcje do której należe. Łatwo mnie zdenerwować więc za jeden mały błąd u mnie można stracić range.
7. Czemu akurat oficer? Nie lubie gdy nędzne imitacje żołnierzy mną dowodzą.
8. Czemu akurat Ciebie mam wybrać? Z uwagi na moje wyszkolenie oraz długi staż w mta czyli 4 lata czynią mnie prawdziwą maszyną zabijania.

Wiadomość dodana po 22 min 41 s:
1. Imię i Nazwisko : Paul Müller
2. Wykształcenie : Skończony Uniwersytet Ludwika Maksymiliana w Monachium
3. Nazwisko Matki i Ojca : Mia a ojca Ben
4. Wiek: 25
5. Wzrost: 186
6. Kolor włosów i oczu: Ciemny bląd a oczu zielony
Wzór podania (Out of Character)
1. Nick. Turek
2. Wiek. 14
3. Opisz ShutzStaffel (minimum 4 zdania) Na początku SS było małą organizacją mającą za zadanie ochronę Adolfa Hitlera podczas jego przemówień. Powstała w 1924 roku. W późniejszym czasie powstało Waffen SS które założył  Reichfuhrer SS Heinrich Himmler w roku 1940. Żołnierze Waffen SS zostali najbardziej docenieni po ataku na ZSRR po czy powiększyli rekrutacje.
4. Czy posiadasz komunikator głosowy TeamSpeak, oraz sprawny mikrofon? Ts'a mam ale mikro nie
5. Czy będziesz godnie nosił mundur oficera? Ja wohl!
6. Opisz swój charakter. Mam twardą ręke nie znosze gdy moi ludzie się wygłupiają hańbiąc frakcje do której należe. Łatwo mnie zdenerwować więc za jeden mały błąd u mnie można stracić range.
7. Czemu akurat oficer? Nie lubie gdy nędzne imitacje żołnierzy mną dowodzą.
8. Czemu akurat Ciebie mam wybrać? Z uwagi na moje wyszkolenie oraz długi staż w mta czyli 4 lata czynią mnie prawdziwą maszyną zabijania.

Akceptuje.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
forumcup - impulshelp - fortest - silva-rerum - urynoterapia